Про компанію

Про компанію

Починаючи з 2005 року Юридична компанія "Алекс Тім і Партнери" здійснює юридичну діяльність в Україні та завдяки накопиченому досвіду завоювала авторитет на ринку юридичних послуг.

В даний час компанія надає комплекс юридичних послуг на території України та за кордоном.

Якісне виконання поставлених завдань забезпечується досвідом роботи провідних спеціалістів компанії. Активна творча діяльність збагатила фахівців нашої компанії унікальним інноваційним досвідом і дозволила, ґрунтуючись на західних стандартах, розробити ряд технологій, які дозволяють максимально якісно й швидко знайти вірне вирішення проблеми.

За допомогою фахівців компанії засновані й працюють велика кількість підприємств різних форм власності, підприємств з іноземними інвестиціями, представництв іноземних компаній. Також ми маємо досвід у розробці схем і реєстрації транснаціональних холдингових корпорацій, і реєстрації підприємств у більш ніж 100 юрисдикціях.

Юридична компанія "Алекс Тім і Партнери" спеціалізується в господарському, корпоративному, трудовому, адміністративному, фінансовому, податковому, цивільному, сімейному, житловому праві.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг, що допомагають нашим клієнтам забезпечити дотримання вимог чинного законодавства, а також ефективно врегулювати можливі юридичні суперечки з різними суб'єктами права. Наш комплексний підхід допоможе вам оптимально вирішувати складні юридичні проблеми з урахуванням стратегії і цілей вашого бізнесу.

СТАБІЛЬНІСТЬ І ВПЕВНЕНІСТЬ НАШИХ КЛІЄНТІВ ДАЄ НАМ ПРАВО ПИШАТИСЯ НИМИ!