Материалы

Реєстрація ТОВ

ТОВ – це товариство з обмеженою відповідальністю. А його реєстрація – процедура проста і відносно недорога. Саме тому товариство з обмеженою відповідальністю і вважається найпоширенішою із організаційно-правових форм, що створюються юридичними осами. Зареєструвати ТОВ при бажанні зможе практично навіть починаючий підприємець, та на сьогодні, мабуть, все ж-таки простіше звернутися в одну із юридичних компаній.

Яким є порядок реєстрації Товариства?

Для реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю ви, в першу чергу, повинні підготувати пакет певних установчих документів, а саме: два оригінальних примірники Статуту товариства, два оригінали Установчого договору Товариства (або два екземпляри рішення про створення Товариства від єдиного засновника), один Протокол загальних зборів усіх учасників про створення Товариства (якщо два і більше засновників) і надати квитанцію про оплату зазначеного державного мита, яке здійснюється за реєстрацію Товариства.

Ясна справа, вам ще доведеться надати і заяву певної форми, і підпис заявника (тобто засновника Товариства), який засвідчується нотаріусом. І ще всілякі необхідні процедури, такі як відкриття накопичувального рахунку в банку, а ще до реєстрації Товариства потрібно сплатити близько 50% (а інколи і більше) статутного капіталу. Всі необхідні документи подаються до органу, що реєструє ТОВ.

Як все вже буде оформлено – на руки ви одержите всі необхідні документи, а саме: свідоцтво про державну реєстрацію, зареєстровані установчі документи Товариство, свідоцтво про постановку на податковий облік, виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, і документи, які підтверджують постановку вас на облік в Держкомстаті і позабюджетних фондах.

Тепер ви - офіційний засновник зареєстрованого Товариства. Виготовляєте печатку і відкривайте у банку розрахунковий рахунок. Вітаємо вас!

Але щоб всі ці процедури реєстрації і справді виглядали ось так легко, то потрібно звертатись за допомогою до професійної юридичної компанії.